Muži: HC Junior Mělník - TJ Slavoj Velké Popovice 2:4

27.02.2016 | Viktor Šebík

První semifinále rozhodl půlminutový kolaps po polovině zápasu

Sobota 27.02.2016, 17:30

HC Junior Mělník - TJ Slavoj Velké Popovice

B: 7. Chvátal, 58. Nový (T.Havel, Příhoda) - 34. Bícha (Culka), 34. Kukačka (Bícha), 44. Paris (Culka), 60. Bícha

Vyloučení: 3-6, využití 1-0, v oslabení 0-0.

Rozhodčí: Švejda - Kovačík, Holec. Delegát: Čáp.

Diváci: 650

HC Junior Mělník: Vokurka (K.Fiala) - T.Fiala, Novák, Krejsa, Prejza, Pokorný, Nový, T.Havel, Příhoda, Vočadlo, Kratochvíl, Kašák, Chvátal, Novotný, Šubrt, Douda, Kubica, Fedymycz, Pištej, D.Havel, Šícha

TJ Slavoj Velké Popovice: Lorenc (Löbl) - Mocek, Dvořák, Nejedlý, Medřický, Culka, Braniš, Petrželka, Bícha, J.Žoha, Vacek, Moravec, Lucker, Paris, Chochola, Krejčí, Maňas, Kukačka

J.Boháček, trenér A-mužstva: "Byl to vyrovnaný zápas, od začátku to bylo odehrané na sto procent, divákům se to muselo líbit. Vytvořili jsme si šance, ale nedokázali jsme je využít. Škoda výpadku ve 34. minutě - udělali jsme dvě chyby a obě soupeř dokázal potrestat. Bojovali jsme celých šedesát minut a utkání jsme ještě zdramatizovali kontaktním gólem při přesilovce posílené odvoláním brankáře. Vyrovnat se nám ale již nepodařilo, soupeř potvrdil vítězství gólem do prázdné branky. Ještě se ale nevzdáváme, zítra budeme hrát opět naplno, v Popovicích chceme vyhrát a nájezdy umíme!"

Ve druhé semifinálové sérii vedou Černošice nad Rakovníkem 1:0 na zápasy, utkání v Rakovníku vyhrály Černošice 3:1.