6. kolo | Neděle 27.03.2016, 18:00

HC Lomnice nad Popelkou - HC Junior Mělník

B: 22. Junek (Červený) - 8. T.Havel (Příhoda), 36. Fedymycz (Nesládek, Kratochvíl), 40. Kašák (Nesládek), 54. Příhoda (Šubrt)

Vyloučení: 5-5, využití: 0-1, v oslabení: 0-0

Rozhodčí: v zápise neuvedeno

Diváci: 350

HC Lomnice nad Popelkou: Mrázek (Musílek) - Martinec, Vala, Kinčl, Červený, Sehnoutek, Lemfeld, Maryška, Knap, Junek, L.Syrovátka, Rudiš, J.Syrovátka, Kuch, Karásek, Ješko, Kedršt

HC Junior Mělník: Vokurka (Šrámek) - Šícha, D.Havel, Kubica, Prejza, Pokorný, Fedymycz, T.Havel, Příhoda, Vočadlo, Kratochvíl, Kašák, Chvátal, Nesládek, Novotný, Šubrt

Po velkých patáliích s porouchanou rolbou, která zůstala stát uprostřed ledové plochy během poslední úpravy před začátkem zápasu, se začalo hrát až cca ve čtvrt na osm. Rolbu se podařilo rozchodit, na ledu ale po ní zůstala díra, nůž v supportu zřejmě vytrhl kus ledu. Ledařům se to i s pomocí sněhového hasicího přístroje podařilo opravit a rozhodčí uznal plochu za způsobilou. Video je zde: https://www.facebook.com/petruse.bohackova/videos/10201467845655372/

Ve třetí minutě měl Vokurka dva velmi těžké zákroky, když na něj jeli dva na jednoho. Přeci jenom je znát, že Mělníku opět chybí čtyři obránci základní sestavy. Na druhé straně zavezl puk za branku M.Příhoda, našel před brankovištěm najetého T.Havla a ten s přehledem vstřelil vedoucí branku Mělníka - 1:0. Vokurka čelil dalším dvěma těžkým střelám, svůj tým ale spolehlivě podržel, jednou přidal i parádu v podobě tenisové rozehrávky puku až do středního pásma.
V první třetině další branka nepadla.

Na začátku druhé třetiny domácí ze situace dvou na jednoho vyrovnali na 1:1 a stále častěji dostávají Mělník pod tlak. Vyrovnaný stav ale pořád platí.

Dorostenci sice prohráli 2:3 po nájezdech, ale jeden získaný bod jim stačí k postupu do Ligy staršího dorostu!

Lomnice - 36. minuta, 2:1 pro Mělník. Fedymycz chytře ve skrumáži jednou rukou prostrčil kotouč za beton brankáře k zadní tyči.Ve 40. minutě zvyšuje Kašák v přesilovce střelou od modré na 3:1. Škoda, že to byla přesilovka za faul kolenem na T.Havla, kterého zatím ošetřují na střídačce.

45. minuta, stále 3:1 pro Mělník, i když teď se Mělník brání přesilovce. T.Havel od faulu už na ledě nebyl...

Statistiky A-mužstva jsou ZDE