Muži: Slavoj Velké Popovice - HC Junior Mělník 4:5 po nájezdech

10.10.2016 | Viktor Šebík

Mělník je i po pátém zápase sezóny bez porážky

5. kolo | Sobota 08.10.2016, 18:00

TJ Slavoj Velké Popovice - HC Junior Mělník

4:5 sn

1:1, 1:3, 2:0 - 0:1

Branky a nahrávky: 1. Moravec (Chochola), 28. Honc (Vacek), 43. Honc (Rejna), 51. Vacek (Medřický) - 15. Kratochvíl (Vernek, Pokorný), 22. Kašák (Vernek), 33. Cicvárek (T.Havel, Příhoda), 34. T.Havel (Příhoda), rozhodující nájezd Šubrt

Vyloučení: 2-4, Využití: 2-1, V oslabení: 0-0

Rozhodčí: Macháč - Pipková, Košata

Diváci: 102

TJ Slavoj Velké Popovice: Sovák (od 34.34 Lorenc) - Braniš, Dvořák, Mocek, Löbl, Nejedlý, Morava, Medřický, Honc, CUlka, Paris, Vacek, Rejna, M.Žoha, J.Žoha, Chochola, Moravec, Kukačka

HC Junior Mělník: Vokurka (Šrámek) - Prejza, Cicvárek, Novák, Kotek, Kubica, Pokorný, T.Havel, D.Havel, Příhoda, Šubrt, Fedymycz, Šícha, Vernek, Kašák, Kratochvíl, Novotný, Heran

A.Drašnar: "Popovice byly prvních 15 minut lepší než my, do zápasu jim pomohl rychlý první gól po minutě hry. Po vyrovnávacím gólu jsme ale začali diktovat tempo hry my. Do třetí třetiny jsme šli se solidním dvougólovým náskokem a to ještě byly šance na další góly v několika závarech před popovickou brankou, T.Kotek trefil břevno. Poslední třetina ale byla opět v režii domácího týmu, no a posledních deset minut hry jsme se snažili nerozhodný výsledek udržet - naši hráli hodně obětavě a podržel je vzadu J.Vokurka. Nájezdy rozhodl v páté sérii D.Šubrt, který proměnil oba svoje pokusy a byl jediným úspěšným střelcem za Mělník"

Obrazem - loučení s legendou mělnického brankoviště J.Vokurkou

Při posledním utkání základní části KLM ročníku 2019/2020 proti Kralupům n.V. byl oficiálně vyřazen dres číslo 3 ze sestavy A...

KLM: HC Junior Mělník - HK Kralupy nad Vltavou 4:3

V pohledném okresním derby tahaly Kralupy za kratší konec

KLM: HC Příbram "B" - HC Junior Mělník 4:8

V předposledním zápase základní části se s velkým sebezapřením vrátil do sestavy T.Havel, svůj návrat ozdobil brankou a nahrávkou.

KLM: HC Poděbrady - HC Junior Mělník 7:6

Ročníky 2010+2011: Povedené utkání v Jablonci

ročník 2011: Druhé místo na turnaji v Lounech

Muži: HC Junior Mělník - SK Sršni Kutná Hora 3:1