Muži: Sk Černošice - HC Junior Mělník 2:1 po nájezdech

24.10.2016 | Viktor Šebík

První porážka Mělníka v sezóně přišla až v nájezdech

7. kolo | Sobota 22.10.2016, 16:30

Černošice - HC Junior Mělník

2:1 sn

1:0, 0:0, 0:1 - 1:0

Branky a nahrávky: 11. Hofmeister (Staněk), rozhodující nájezd Hofmeister - 57. Chvátal (Šubrt)

Vyloučení: 8-5, Využití: 0-1, V oslabení: 0-0

Rozhodčí, diváci: V zápise neuvedeno

Černošice: Frolík (Netopil) - Voska, Dostál, Ureš, Sem, Staněk, Vladyka, Zmeškal, Teubner, Hofmeister, Jobek, Šalamoun, Loskot, Vyštajn, Krudenc, Hudek, Ottomanský

HC Junior Mělník: Vokurka (Fiala) - Prejza, Chvátal, Novák, Kotek, Kubica, Nesládek, Krejsa, T.Havel, Příhoda, Šubrt, Fedymycz, Šícha, Vernek, Kašák, Kratochvíl, Novotný

Komentář z webu SK Černošice:

Od prvního vhození bule se hrál svižný hokej, kde domácí měli více ze hry a vytvořili si několik slibných příležitostí, ale hostující Vokurka byl pozorný. V čase 10:36 nestačil na krásnou teč domácího Hofmeistra. I nadále se hrálo v obrovském tempu a i hosté si vytvořili nějaké šance, ovšem domácí brankář vše bez problémů pochytal. Druhá perioda se nesla v duchu té první, hra bavila diváky, domácí měli více ze hry a vytvořili si více šancí, ale nebyli schopni překonat hostujícího Vokurku, ale je nutno podotknout, že i hosté nebyli bez šancí.Ovšem domácí brankář byl pozorný. Třetí perioda se nesla v duchu dvou předcházejících, hrál se nádherný hokej, v tempu Star Trek, který kvalitou vybočoval z této soutěže. Bohužel do dění zasáhl hlavní rozhodčí, který jakoby se rozhodl, že bude vylučovat jen na straně domácích a trestal jen černošické fauly a hostující mu pravděpodobně zůstaly ukryty v mlze nevidění. Hosté využili jednu ze svých přesilových her a srovnali na 1:1 Na nájezdy byli domácí borci šikovnější a po zásluze berou bod na víc. Ten kdo byl přítomen na zápase, viděl "reklamu na hokej" kde obě mužstva předvedla hru hodnou finalistů z minulé sezóny.

Muži A | Neděle 22.09.2019, 17:00
HK Lev Slaný - HC Junior Mělník