Muži: HC Benešov - HC Junior Mělník 5:1

Benešovský výběr přehrál Mělník

8. kolo | Sobota 29.10.2016, 17:00

HC Benešov - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 3. Holeš, 18. Janák (Stejskal, Císař), 37. Babický (Sládek), 54. Burian (Babický, Holánek), 57. Rod (Polesný, Sládek) - 22. Šubrt (Příhoda, Prejza)

Vyloučení: 7-3, navíc bylo za faul Šíchy (Mělník), nařízeno trestné střílení (proměněno), Využití: 0-1, V oslabení: 1-0

Rozhodčí: Hruška - Kálal, Nevařil

HC Benešov: Štěpánek (Uhlík) - Kotýnek, Rod, Bursík, Stejskal, Šobíšek, Císař, Korvas, Burian, Fedoročko, Babický, Holeš, Hynek, Holánek, Sládek, Mrva, Polesný, Kočí, Starec, Šmicr, Janák

HC Junior Mělník: Vokurka (Šrámek) - Prejza, Chvátal, Kotek, Kubica, Nesládek, Krejsa, Pokorný, T.Havel, Příhoda, Šubrt, Fedymycz, Šícha, Vernek, Kratochvíl, Novotný

Antonín Drašnar: "Benešov je nepříjemný soupeř, na kterého asi neumíme moc hrát. Jestli si dobře vzpomínám, tak naposledy jsme ho porazili někdy před dvěma roky. Na druhou stranu - první prohra přišla až v osmém kole a to přeci není vůbec špatné..."

Statistiky jsou ZDE

Obrazem - loučení s legendou mělnického brankoviště J.Vokurkou

Při posledním utkání základní části KLM ročníku 2019/2020 proti Kralupům n.V. byl oficiálně vyřazen dres číslo 3 ze sestavy A...

KLM: HC Junior Mělník - HK Kralupy nad Vltavou 4:3

V pohledném okresním derby tahaly Kralupy za kratší konec

KLM: HC Příbram "B" - HC Junior Mělník 4:8

V předposledním zápase základní části se s velkým sebezapřením vrátil do sestavy T.Havel, svůj návrat ozdobil brankou a nahrávkou.

KLM: HC Poděbrady - HC Junior Mělník 7:6

Ročníky 2010+2011: Povedené utkání v Jablonci

ročník 2011: Druhé místo na turnaji v Lounech

Muži: HC Junior Mělník - SK Sršni Kutná Hora 3:1