Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži: HC Jesenice - HC Junior Mělník

15.11.2016 | Viktor Šebík

Áčko vybojovalo vítězství na ledě HC Jesenice

10. kolo | Sobota 12.11.2016, 18:00
 

HC Jesenice - HC Junior Mělník

1:3

0:0, 1:2, 0:1

Branky a nahrávky: 40. Novák (Hrdina, Martínek) - 28. T.Havel (Kotek), 30. Novotný (Fedymycz, Pokorný), 60. Příhoda (Šubrt, Prejza)


Vyloučení: 10 - 2, Využití: 1:0, V oslabení: 0-0

Rozhodčí: neuvedeno

HC Jesenice: Příhoda (Jizba) - J. Němeček, Martínek, A.Němeček, Novák, Mahel, Voháňka, Vostracký, Hrdina, Jindra, Dulovec, Mojžíš, Hanzlík, Novák, Prokopec, Formánek

HC Junior Mělník: Fiala - Prejza, Chvátal, Kotek, Kubice, Nesládek, Pokorný, T.Havel, D.Havel, Příhoda, Šubrt, Fedymycz, Šícha, Vernek, Kratochvíl, Novotný

Komentář
 
 
 

Info z webu HC Jesenice:
  Další těžký soupeř k nám přijel v sobotu z Mělníka. Zranění a nemoci nám znemožnilo to, že jsme nastoupili pouze s jedenácti hráči do pole. Nicméně kvalita hry tím neutrpěla, pouze jsme měli trochu obavy, abychom vydrželi po fyzické stránce,. Hráči ale osvědčili dobrou kondicí a utkání zvládli.
    Střetnutí začalo ve velkém tempu, náš tým si vypracoval několik vyložených příležitostí, ale smůla na naší straně, a štěstí na soupeřově nám neumožnilo vstřelit branku. Soupeř v první části měl také několik šancí,  ale nebyly  tak vyložené. Proto se také skore v této části nikam neposunulo a tak šly oba týmy  na první přestávku bez branek.
    Ve druhé třetině Mělničtí zvýšili aktivitu a pohyb, více se snažili chodit do naší branky, ale naši hráči se naopak tomuto nepodávali. Až přišla osmadvacátá minuta, kdy paradoxně při našem největším náporu dostal mělnický Tomáš Havel přihrávku na útočnou modrou od Kotka, a tváří v tvář našemu brankáři poslal hosty do vedení. A jak již to bývá při dlouhém bezgólovém stavu, při obdržené brance s prohrávajícím týmem trochu zamává, to se také bohužel stalo s námi. Za dvě minuty na to, po přihrávkách Pokorného a Fedymycze, Novotný pro naše hosty získává dvougólový náskok. Za tohoto stavu se naši hráči snažili průběh utkání zvrátit, a bojovali jako lvi. Přišlo několik dalších příležitostí, bez úspěchu. Až v poslední minutě po tlaku do soupeřovy branky, po přihrávkách Martínka a Hrdiny, Zbyněk Novák otvírá naše konto do šatny, což byl příslib do třetí třetiny.
    Ta začala opět velkým bojem, nám se nedařilo soupeře ranit vyrovnávací brankou, ale na druhou stranu nás podržel brankář Příhoda. Tato část byla tak pro nás poznamenána tím, že jsme ve třech proti pěti vydrželi celých šest minut bez úhony, a přesto náš tým bojoval a útočil i v neúplném počtu. Oprávněnost stálého oslabení nebudeme hodnotit, a tak jsme i konec utkání dohrávali v oslabení. I při tomto nestejném počtu protihráčů jsme  měli několik příležitostí k ohrožení soupeřovy branky.  Soupeř si této situace vědom, tak se také nikam nehnal, ale při tom se mu podařilo třicet vteřin před koncem potvrdit vítězství, z přihrávek Prejzy a Šubrta skóroval Příhoda.

Statistiky A-mužstva jsou ZDE

Aktuální články
Zápasy
Muži A | Neděle 22.09.2019, 17:00
HK Lev Slaný - HC Junior Mělník
 
Junioři | Neděle 22.09.2019, 09:30
Hvězda Praha - HC Junior Mělník
 
 
   RSS