Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Aktuální rozpis ledu najdete ZDE

Muži: HC Junior Mělník - HC Žabonosy 6:3

19.11.2016 | Viktor Šebík

V dobrém utkání si domácí v pohodě došli pro další výhru

12. kolo | Sobota 19.11.2016, 17:30
 

HC Junior Mělník - HC Žabonosy

6:3

3:0, 2:2, 1:1

Branky a nahrávky: 8. Šícha, 9. Příhoda (Šubrt, Chvátal), 19. Příhoda (Šubrt), 33. Šubrt (Příhoda, Cicvárek), 37. Šícha (Chvátal), 53. Vernek (Cicvárek) - 34. Kubát (nahrával ?), 38. Mejzr (Kunášek), 57. Jelínek (Mejzr)


Vyloučení: 6-3, Využití: 1-0, V oslabení: 1-0

Diváci: 310

Rozhodčí: Čáp - Formánek, Větrovský

HC Junior Mělník: Šrámek (Fiala) - Prejza, Cicvárek, Pokorný, Nesládek, Novák, Krejsa, Kotek, Kubica, D.Havel, Příhoda, Šubrt, Fedymycz, Šícha, Vernek, Kratochvíl, Novotný, Heran

HC Žabonosy: Špaček (Hermann) - Pomichálek, Barták, Novák, Procházka, Hurt, Bašus, Jelínek, Marvánek, Kubát, Mejzr, Svoboda, Spitzer,Beňovský, Hutla, Kunášek, Ježek, Honz, Skokan

Komentář
 
 
 

Jan Boháček, HC Junior Mělník: "Do branky jsme tentokrát poslali k letošní premiéře Jakuba Šrámka. Kuba se svého úkolu zhostil velmi dobře, v úvodu utkání si výborně poradil s několika velmi těžkými situacemi a svůj tým podržel. Místo distancovaného T.Havla naskočil po boku Šubrta a Příhoda D.Chvátal, který dokázal, že umí výborně zahrát jak v obraně, tak v útoku - dvě gólové nahrávky jsou toho důkazem. Do obrany jsme opět vzali T.Cicvárka ze staršího dorostu a i on se za důvěru odvděčil dvěma asistencemi. Pochvalu za velmi dobrý a spolehlivý výkon si zaslouží také M.Krejsa. Zřejmě ale nejlepším hráčem mužstva byl dnes večer M.Šícha - byl všude, útočil, bránil, dal dva góly (a mimo jiné při tom prvním vystěhoval zbylé pavouky ze stejného růžku, jako ve čtvrtek P.Pokorný, takže teď už tam nikdy žádní nebudou). Utkání dobře načaly dva rychlé góly, po kterých soupeř střídal brankáře, postupně jsme navyšovali vedení až na 4:0, teprve potom se dostal ke slovu i soupeř, ale nikdy jsme mu nedovolili přiblížit se na dostřel."

Fotografie poskytl V.Mikulecký

Aktuální články
GDPR

Informace HC Junior Mělník v souvislosti s tzv. GDPR

 
A mužstvo přebírá Tomáš Hamara

Se začátkem letní přípravy se ujímá trenérského postu u mělnického A týmu Tomáš Hamara

 
Fantastický víkend hokejových přípravek HC Junior Mělník

Přípravkám se daří i na posezónních turnajích

 
Vítězem RHML 2017/2018 se stali Dravci Lužec
 
Finále RHML 2017-2018
 
Semifinále RHML
 
Čtvrtfinále RHML
 
Muži: HK Lev Slaný - HC Junior Mělník 3:2
 
Autobus na zápas KLM ve Slaném
 
1.Čtvrtfinále KLM: HC Junior Mělník - HK Lev Slaný 3:4 po prodloužení
 
 
RSS