Muži: HC Junior Mělník - HC Žabonosy 6:3

19.11.2016 | Viktor Šebík

V dobrém utkání si domácí v pohodě došli pro další výhru

12. kolo | Sobota 19.11.2016, 17:30

HC Junior Mělník - HC Žabonosy

Branky a nahrávky: 8. Šícha, 9. Příhoda (Šubrt, Chvátal), 19. Příhoda (Šubrt), 33. Šubrt (Příhoda, Cicvárek), 37. Šícha (Chvátal), 53. Vernek (Cicvárek) - 34. Kubát (nahrával ?), 38. Mejzr (Kunášek), 57. Jelínek (Mejzr)

Vyloučení: 6-3, Využití: 1-0, V oslabení: 1-0

Rozhodčí: Čáp - Formánek, Větrovský

HC Junior Mělník: Šrámek (Fiala) - Prejza, Cicvárek, Pokorný, Nesládek, Novák, Krejsa, Kotek, Kubica, D.Havel, Příhoda, Šubrt, Fedymycz, Šícha, Vernek, Kratochvíl, Novotný, Heran

HC Žabonosy: Špaček (Hermann) - Pomichálek, Barták, Novák, Procházka, Hurt, Bašus, Jelínek, Marvánek, Kubát, Mejzr, Svoboda, Spitzer,Beňovský, Hutla, Kunášek, Ježek, Honz, Skokan

Jan Boháček, HC Junior Mělník: "Do branky jsme tentokrát poslali k letošní premiéře Jakuba Šrámka. Kuba se svého úkolu zhostil velmi dobře, v úvodu utkání si výborně poradil s několika velmi těžkými situacemi a svůj tým podržel. Místo distancovaného T.Havla naskočil po boku Šubrta a Příhoda D.Chvátal, který dokázal, že umí výborně zahrát jak v obraně, tak v útoku - dvě gólové nahrávky jsou toho důkazem. Do obrany jsme opět vzali T.Cicvárka ze staršího dorostu a i on se za důvěru odvděčil dvěma asistencemi. Pochvalu za velmi dobrý a spolehlivý výkon si zaslouží také M.Krejsa. Zřejmě ale nejlepším hráčem mužstva byl dnes večer M.Šícha - byl všude, útočil, bránil, dal dva góly (a mimo jiné při tom prvním vystěhoval zbylé pavouky ze stejného růžku, jako ve čtvrtek P.Pokorný, takže teď už tam nikdy žádní nebudou). Utkání dobře načaly dva rychlé góly, po kterých soupeř střídal brankáře, postupně jsme navyšovali vedení až na 4:0, teprve potom se dostal ke slovu i soupeř, ale nikdy jsme mu nedovolili přiblížit se na dostřel."

Fotografie poskytl V.Mikulecký

Muži: HC Junior Mělník - SK Černošice 3:5

I přes velmi slibný začátek Mělníka si Černošice odvážejí výhru, která pro ně znamená zároveň definitivní potvrzení prvního...

Muži: HK Kralupy n.Vlt - HC Junior Mělník 1:5