Muži: HC Rytíři Vlašim - HC Junior Mělník 9:3

Další divoký výsledek

20. kolo | Sobota 28.01.2017, 17:30

HC Rytíři Vlašim - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 10. Jaeger (Cerk, Dušek), 13. Burda (Matějka, Kucharčík), 15. Kucharčík (Matějka), 15. Cerk (Lang, Jaeger), 34. Lang (Jaeger), 37. Dušek (Burda, Cerk), 43. Jaeger (Cerk), 45. Kucharčík (Matějka), 58. Kucharčík (Burda) - 22. Šubrt (Příhoda), 49. Příhoda (T.Havel), 57. Vernek (Příhoda)

Vyloučení: 9-7, Využití: 1-0, V oslabení: 0-0

Rozhodčí: Hruška - Kálal, Čajan

Diváci: 213

HC Rytíři Vlašim: Holánek (Janko) - Bauer, Vondráček, Pessr, Lang, Čtvrtečka, Horálek, Strnad, Burda, Slanina, Matějka, Kakos, Jaeger, Kucharčík, Dušek, Veselý, Cerk

HC Junior Mělník: Fiala (od 14:15 Šrámek) - Chvátal, Novák, Kubica, Nesládek, Pokorný, T.Havel, D.Havel, Příhoda, Šubrt, Fedymycz, Litera, Vernek, Kašák, Novotný

Článek z webu www.hcvlasim.cz:

Vlašim začala aktivněji. Po úspěšně ubráněném oslabení si vytvořila tlak při přesilové hře, který po jejím skončení přeměnil Jaegerve vedoucí gól. Vlašim byla rázem lepší a potvrdila to ve 13. minutě, kdy Burdou založená akce skončila z jeho hole za zády přesouvajícího se Fialy. Vlašimská krasojízda pokračovala – v 15. minutě propadla do Fialovy brány Kucharčíkova nenápadná střela a do branky se stěhoval náhradník Šrámek. Do půl minuty však kapituloval i on a ze čtvrté branky se radoval Cerk. Vlašim držela Mělník většinou v bezpečné vzdálenosti od Holánkovy klece a do kabin se šlo za stavu 4:0.

Začátek druhé třetiny vyšel lépe hostům. Nejdříve rozezvučel Tomáš Havel Holánkovu tyčku, zanedlouho se pak k dorážce dostal Šubrta dokázal snížit. Mělník se mohl vrátit do hry díky několikaminutové pasáži, ve které hrál přesilovku, ale ani dvojnásobnou početní výhodu nedokázal zužitkovat. A tak opět udeřili Rytíři, když na trestné pykal Novotný. Lang zachytil mělnické vyhození a vrátil Vlašimi čtyřbrankové vedení. A vedlo se nám i v dalších minutách. Sice jsme nevyužili následující přesilovku, ale krátce po jejím skončení zametl puk poskakující v brankovišti do brány Dušek. Ještě než skončila třetina, stihl navíc Bauer orazítkovat Šrámkovu tyčku.

Mělničtí se hned zkraje poslední třetiny provinili faulem a nám se opět podařilo skórovat až po skončení početní výhody a to zásluhouJaegera. Neodehrály se ani dvě minuty a Kucharčík pojistil naše vedení osmým gólem. Hostům se pak trefami Příhody a Verneka podařilo zmírnit debakl. Po faulu Veselého měli hosté ještě možnost zahrát si čtyři minuty trvající přesilovou hru, ale Holánek už další kotouče za svá záda pustit nehodlal. Zapsat se podruhé mezi střelce mohl Lang, ale jeho střela zazvonila o konstrukci Šrámkovy klece. Konečnou tečku za zápasem dopsal stylově kapitán Kucharčík hattrickem v 58. minutě.

Statistiky A-mužstva jsou ZDE