Aktuální rozpis ledu najdete ZDE

Muži: HK Lev Slaný - HC Junior Mělník

12.02.2017 | Viktor Šebík

Mělník konečně pořádně zabral i venku a v posledním zápase základní části KLM v divoké přestřelce zvítězil na ledě vedoucího celku soutěže 10:5!

22. kolo | Neděle 12.02.2017, 17:00

HK Lev Slaný - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 11. Hampl (Lapáček, David), 14. Hampl, 28. Vaněk (Ujfaluši), 29. Hampl (Malát, David), 40. Ujfaluši (Kolář, Cigánik) - 8. Heran (Kašák, Vernek), 9. Kratochvíl (D.Havel), 19. Příhoda (Vernek), 21. T.Havel (Příhoda), 23. T.Havel (Šubrt), 25. Příhoda (Chvátal), 26. Kubica (Litera), 37. Příhoda (Šubrt), 40. Heran (Kašák), 60. Šícha (Novotný)

Vyloučení: 4-3, navíc bylo za faul Frolíka (Slaný) nařízeno trestné střílení (neproměněno), Využití: 1-1, V oslabení: 0-0

Rozhodčí: Doubek - Hrčka, Frühauf

HK Lev Slaný: Matoušek (od 24:45 Flígr) - Frolík, David, Zilcher, Vaněk, Dvořák, Patera, Lapáček, Hampl, Malát, Novák, Kubinčák, Kratochvíl, Cigánik, Kolář, Ujfaluši

HC Junior Mělník: Vokurka (Fiala) - Prejza, Cicvárek, Chvátal, Kotek, Kubica, Pokorný, T.Havel, D.Havel, Příhoda, Šubrt, Fedymycz, Litera, Šícha, Vernek, Kašák, Kratochvíl, Novotný, Heran

Příští víkend je na programu čtvrtfinále soutěže, vyzyvatelem Mělníka je Vlašim. první zápas se hraje na ledě soupeře v sobotu, nedělní odveta na Mělníku začíná v 17:45.

Statistiky najdete ZDE

A mužstvo přebírá Tomáš Hamara

Se začátkem letní přípravy se ujímá trenérského postu u mělnického A týmu Tomáš Hamara

Fantastický víkend hokejových přípravek HC Junior Mělník