Ohlédnutí se za akcí Mělník slaví hokejem

Malé ohlédnutí za akcí Mělník slaví hokejem.

V sobotu 7. září 2024 se u nás konala sportovně kulturní akce, kterou připravil hokejový klub HC Junior Mělník za podpory města a dalších partnerů k oslavě 750 let města Mělníka.

Na akci dorazilo hodně lidí, kteří si společně užili super atmosféru, ať už vystupujících a účinkujících jako byla např. Olga Lounová, skupina Like-it, skupina Trativod, nebo závěrečné vystoupení skupiny Claymore.

Hokejový zápas legend a vystoupení Kraso Mělník

Nechyběl ani hokejový zápas mělnických legend VTJ Mělník proti hokejovému týmu města Mělník a ani krásné vystoupení krasobruslařek Kraso Mělník.

Celou akcí vás mohl provést moderátor Vojta Urban. Program se odehrával kolem zimního stadionu, kde jste mohli najít stánkový prodej s občerstvením až do večerních hodin.

Děkujeme všem za účast a podporu.

Budeme také rádi, když dorazíte na domácí zápas a podpoříte naše kluky z HC Junior Mělník v KLM.