Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ročníky 2010+2011: Povedené utkání v Jablonci

09.02.2020 | Pavel Bradáč

Další kvalitní zápas na celé hřiště mají za sebou hráči Junioru v kategorii U10.

HC Vlci Jablonec – HC Junior Mělník 4:6 (0:0,2:2,2:4)

Narychlo domluvený "přátelák" poslal naše hráče na sever do Jablonce. Zde se představili ve svém již čtvrtém utkání na velkém hřišti. S velmi houževnatým soupeřem jsme drželi od začátku krok a zápas se hrál na tuto kategorii ve slušném tempu. Vyrovnané první dvě třetiny potvrzoval průběžný stav a z toho plynoucí i tvrdší osobní souboje, které několikrát přerušily hru. Rozhodující pro konečné skóre byla z naší strany lépe zvládnutá poslední třetina, ve které se nám podařilo soupeři brankově odskočit a dovést utkání do vítězného konce. Nutno podoknout, že kromě pohotově proměněných šancí, nese na výsledku výraznou stopu skvělý výkon brankáře Ondřeje Semelky.

Branky a nahrávky HCJM: Vraný (bez asistence), Vraný (bez asistence), Hovorková (Zima), Bradáč (Hovorková), Vraný (bez asistence), Leščišin (bez asistence)

Sestava
brankář: Semelka O.
hráči: Krejča, Slavík, Vraný, Leščišin - Roubíček, Zima, Semelka K. - Hovorková, Dáňa, Bradáč - Corna, Jerman, Pátra - Lovčuk
trenér: Bradáč

 
Aktuální články
RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.  

 
Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

 
Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

 
Čtvrtfinále RHML 2021/2022
 
Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1
 
Kvalifikace: HC Junior Mělník - HC Hvězda Praha 4:2
 
ROZPIS KVALIFIKACE
 
KVALIFIKACE
 
KLM, SK Černošice - HC Junior Mělník 2:3
 
Áčko zvítězilo v Černošicích 3:2 a stává se vítězem KLM sezóny 2021/2022
 
Zápasy
 
   RSS