UKONČENÍ PROVOZU ZIMNÍHO STADIONU MĚLNÍK

11.03.2020 | Viktor Šebík

Informace o opatření provozovatele zimního stadionu

Vzhledem k vývoji situace s šířením koronaviru a s přihlédnutím k omezením a doporučením různých státních i nestátních institucí, rozhodl dnes na mimořádné schůzi výkonný výbor HC Junior Mělník, jako provozovatel zimního stadionu v Mělníku, o přerušení provozu zimního stadionu v Mělníku od čtvrtka 12.3.2020 do odvolání.

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1