Semifinále KLM

11.03.2020 | Viktor Šebík

Informace o rozhodnutí Výkonného výboru klubu HC Junior Mělník k semifinálové sérii Krajské ligy mužů

Vzhledem k přerušení provozu zimního stadionu není možné hrát domácí zápasy play-off. Z tohoto důvodu ukončí A-tým sezónu a k semifinálovému utkání v Kralupech již nenastoupí.

Vedení A-mužstva i celého klubu děkuje všem příznivcům za podporu v letošní sezóně, která nebyla pro tým díky zraněním a změnám v kádru i na postu trenéra snadná. Poslední týdny hrál A-tým opět v kompletní sestavě a jeho sportovní forma před play-off gradovala. Bohužel, v nejnevhodnější okamžik zasáhl do vývoje nesportovní faktor - epidemie koronaviru. Vzhledem k tomu, jak se toto svinstvo šíří a že je to soupeř, kterého není možné porazit na ledě, padlo rozhodnutí dát přednost ochraně zdraví hráčů i diváků před soubojem o sportovní trofej.

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1