Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Výzva k individuálnímu tréninku pro mladé hráče

05.04.2020 | Pavel Bradáč

Pojďme trochu potrénovat, ať jsme připravení na další sezónu.

Vážení mladí hokejisté a rodiče,
v dnešní nelehké situaci se na Vás obracím s výzvou, abychom se i přes nemožnost trénovat společně, věnovali nějakým základním způsobem individuální přípravě v domácím prostředí. Vím, že není jednoduché být zavření v bytech, ti šťastnější v domech se zahradou a soustředit se na školní povinnosti, domácí práce a zaměstnání přímo z domova tzv. homeoffice.

Pevně věřím, že mimořádná opatření spojená s pandemií koronaviru nebudou mít dlouhého trvání, a že se všichni ve zdraví a pohodě sejdeme na letní přípravě v Hoříně.
Než však tato situace nastane, chtěl jsem Vás požádat o jednoduchý samostaný trénink dle vašich možností. Mnozí z vás určitě nevydrží jen doma sedět a nějakou sportovní činností se již zabavili. Ať už se bude jednat o venkovní jízdu na kole, krátký běh, fotbálek na zahradě nebo si v pokoji udělat pár dřepů či kliků, vše je ku prospěchu a počítá se. Někteří z vás mají k dispozici plastové desky, na kterých mohou trénovat střelbu nebo techniku hole. Prosím, využijte všech možností a nápadů k vybití energie a udržení se v odpovídající kondici. Věřím, že rodiče pomohou s tréninkem a v mnoha případech se i do něho zapojí, za což jim předem děkuji.
Se svolením pana učitele Dominika Šonského (ZŠ Jaroslava Seiferta), přikládám odkazy na jeho Workout cvičení pro děti i dospělé. Tímto bych chtěl panu učiteli znovu poděkovat a věřím, že i jeho videa pomohou udržet kondici hráčů a zpestří nucený domácí pobyt.

S přáním brzkého shledání,

Pavel Bradáč, trenér.https://www.youtube.com/watch?v=FEM2p7jB_88

https://www.youtube.com/watch?v=bs8aECpMhM0

https://www.youtube.com/watch?v=3er8yTd_zv4

https://www.youtube.com/watch?v=cwaef2M3nug

 
Aktuální články
RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.  

 
Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

 
Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

 
Čtvrtfinále RHML 2021/2022
 
Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1
 
Kvalifikace: HC Junior Mělník - HC Hvězda Praha 4:2
 
ROZPIS KVALIFIKACE
 
KVALIFIKACE
 
KLM, SK Černošice - HC Junior Mělník 2:3
 
Áčko zvítězilo v Černošicích 3:2 a stává se vítězem KLM sezóny 2021/2022
 
Zápasy
 
   RSS