Přípravné utkání kategorie U11: HC Berounští Medvědi – HCJM

23.08.2020 | Pavel Bradáč

První přípravné utkání sezóny odehráli hráči ročníků 2010+2011 v Berouně proti místním Medvědům.

HC Berounští Medvědi – HC Junior Mělník 5:3 (1:1, 3:1, 1:1)

Pěkný zápas byl k vidění v úvodním "přáteláku" sezóny, do kterého naskočili hráči kategorie U11 v kombinované sestavě společně s mladší kategorií U10.
Hráči, kteří byli trenérům k dispozici, předvedli slušný výkon a rozhodně na berounském ledě i přes několik chyb zanechali dobrý dojem.

Hráno na 3x15 minut.

Branky a nahrávky HCJM: Corna (bez asistence), Lovčuk (Dáňa), Hovorková (Bradáč)

Sestava:
Brankáři: Semelka O., (od 24 min. Fidrant)
Obránci: Krejča, Semelka K., Leščišin, Bradáč
Útočníci: Corna, Zima, Struna, Žižka, Dáňa, Hovorková, Lovčuk

Trenéři: Bradáč, Hovorka, Klučkovič M.

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1