Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Pravidla pro ochranu před šířením virů na zimním stadionu Mělník

13.09.2020 | Viktor Šebík

Informace pro návštěvníky zimního stadionu během Mělník - během tréninků, utkání i případných dalších aktivit jsou uplatňována aktuálně platná opatření, pravidla a nařízení vlády v souladu s § 69 odst. 1 písm. b) a odst. 2 zákona č. 258/2000 Sb.

1. Ve všech prostorách zimního stadionu Mělník musí být dodržována všechna aktuálně platná opatření, pravidla a nařízení vlády pro ochranu před šířením virových onemocnění - aktuální informace jsou např. na www.vlada.cz nebo www.mzcr.cz
2. Pro všechny sportovce a rozhodčí platí příslušná nařízení a doporučení vydaná jejich sportovními svazy a odbornými komisemi.
3. Všichni návštěvníci zimního stadionu musí používat některý z dostupných ochranných prostředků dýchacích cest - respirátor, šátek, šálu, štít, roušku a podobně. Výjimky (děti do dvou let, osoby s poruchou intelektu apod.) - viz příslušná nařízení vlády 
4. Na domácích utkáních A-týmu nesmí překročit počet účastníků číslo 500. Prodej lístků bude omezen tak, aby byla tato kvóta splněna při započtení hráčů, rozhodčích, pomocných rozhodčích a funkcionářů klubů. Na ZS Mělník nejsou žádná místa k stání, pro místa k sezení a pohyb ve vnitřních prostorách platí aktuální verze příslušných pravidel stanovených vládou 
5. Pro návštěvníky jsou k dispozici dezinfekční prostředky
6. Návštěvníci stadionu musí dočasně počítat s případným omezením volného pohybu po stadionu (např. přístup k šatnám mužstev a rozhodčích) 

 
Aktuální články
RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.  

 
Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

 
Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

 
Čtvrtfinále RHML 2021/2022
 
Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1
 
Kvalifikace: HC Junior Mělník - HC Hvězda Praha 4:2
 
ROZPIS KVALIFIKACE
 
KVALIFIKACE
 
KLM, SK Černošice - HC Junior Mělník 2:3
 
Áčko zvítězilo v Černošicích 3:2 a stává se vítězem KLM sezóny 2021/2022
 
Zápasy
 
   RSS