Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Lukáš Cikánek přichází hájit mělnickou branku

24.09.2020 | Viktor Šebík

Mělnický tým získává na citlivém postu posilu s bohatými zkušenostmi z Extraligy, 1.ligy i mládežnických reprezentačních výběrů

Domluveno, potvrzeno - Lukáš Cikánek bude pokračovat ve své kariéře v mělnickém A-týmu. Srdcař, který v kladenském dresu odchytal sedmnáct let, skončil v týmu poté, co na konci loňské sezóny Kladno opustilo Extraligu. Dvaatřicetiletý brankář, který mimo jiné hájil branku i za Jaromírem Jágrem, přichází posílit Mělník na postu, který v uplynulých sezónách patřil neodmyslitelně mělnické ikoně Janu Vokurkovi. Přejeme Lukášovi pevné zdraví, ať se mu v mělnickém týmu libí a daří a .... ať se maskovaný muž v černožlutém dresu opět stane postrachem soupeřů v Krajské lize mužů...
Statistiky Lukáše Cikánka naleznete ZDE

 
Aktuální články
RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.  

 
Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

 
Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

 
Čtvrtfinále RHML 2021/2022
 
Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1
 
Kvalifikace: HC Junior Mělník - HC Hvězda Praha 4:2
 
ROZPIS KVALIFIKACE
 
KVALIFIKACE
 
KLM, SK Černošice - HC Junior Mělník 2:3
 
Áčko zvítězilo v Černošicích 3:2 a stává se vítězem KLM sezóny 2021/2022
 
Zápasy
 
   RSS