Pozastavení provozu zimního stadionu

02.10.2020 | Viktor Šebík

Informace o aktuálních opatřeních souvisejících s koronavirem

Vzhledem k nákaze koronavirem mezi členy A-týmu, trenérů i některých hobby týmů bude zimní stadion v Mělníku uzavřen od 10:30 hodin v neděli 4.10.2020.

Zahájení provozu je plánováno na středu 14.10.2020. Sledujte, prosím, další informace o aktuálním vývoji.

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1