Doprava fanoušků a doprovodu hráčů společným autobusem s hráči

16.09.2021 | Viktor Šebík

Informace k pravidlům platným pro společnou dopravu fanoušků a rodičů na zápasy v době platných koronavirových opatření

1. Fanoušci A-týmu mohou využívat klubový autobus při splnění následujících podmínek:

- v autobuse jsou volná místa po usazení hráčů a realizačního týmu
- platba 50 Kč do pokladny HCJM na recepci zimního stadionu
- doložení platného dokladu o ukončeném očkování (vč. dostatečné časové prodlevy od poslední dávky dle aktuálních instrukcí Ministerstva zdravotnictví), nebo doložení platného PCR nebo antigenního testu s negativním výsledkem (dle aktuálních instrukcí o době platnosti testu pro účast na akcích).

2. Doprovod hráčů mládežnických kategorií může využít týmový autobus při splnění stejných podmínek ochrany před koronavirem jako v případě fanoušků A-týmu a s příspěvkem na dopravu dle dohody s vedením klubu

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1