Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Pojď hrát hokej!

02.02.2022 | Viktor Šebík

V Mělníku proběhla další náborová akce Pojď hrát hokej

Hokejový klub HC Junior Mělník uspořádal 26.1.2022 ve spolupráci s Českým hokejem na mělnickém zimním stadionu další náborovou akci v rámci projektu "Pojď hrát hokej". Tato náborová akce, kterou Český hokej již několikátým rokem systematicky podporuje jednotlivé kluby v celé republice, přináší dětem i jejich rodičům možnost vyzkoušet si, jaké je to být hokejistou a nakouknout do zákulisí práce mládežnických týmů. Hlavním cílem je, pochopitelně, přivést k hokeji co nejvíce dětí a znovu začít budovat širokou základnu, ze které v budoucnu mohou vzejít další generace úspěšných hokejistů. 
Děti si pod vedením mělnických hokejových trenérů vyzkoušely různá cvičení na ledě i mimo něj, seznámily se s hokejovou výstrojí a s hokejovým prostředím mělnického klubu. Pro jejich rodiče pak byla připraven prezentace, při které se mohli seznámit s organizací klubu, s fungováním mládežnických družstev a dostali mnoho informací, které jim mohou usnadnit cestu k lednímu hokeji. Na ledě v Mělníku se objevilo celkem 24 nových hokejových nadějí, které v nejbližších dnech očekáváme na tréninkách přípravky nebo ve Škole bruslení. 
Kromě zážitků si každý účastník akce Pojď hrát hokej odnesl několik dárků, které pro ně připravil Český hokej a HC Junior Mělník. Zájemci, kteří se při náborové akci zaregistrovali prostřednictvím formuláře, který pro tuto akci Český hokej připravil a kteří se následně zaregistrují i do klubu, obdrží poukázku na nákup hokejové výstroje u firmy Střída sport v hodnotě 1.500,- Kč.
Akce se opět povedla a základna mělnického hokeje se tak, doufejme, opět rozšíří o začínajících hokejisty. :)

 
Aktuální články
RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.  

 
Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

 
Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

 
Čtvrtfinále RHML 2021/2022
 
Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1
 
Kvalifikace: HC Junior Mělník - HC Hvězda Praha 4:2
 
ROZPIS KVALIFIKACE
 
KVALIFIKACE
 
KLM, SK Černošice - HC Junior Mělník 2:3
 
Áčko zvítězilo v Černošicích 3:2 a stává se vítězem KLM sezóny 2021/2022
 
Zápasy
 
   RSS