Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1

27.03.2022 | Viktor Šebík

Domácí tým zlomil utkání dvěma slepenými brankami na začátku poslední třetiny. Před nejvyšší návštěvou, jakou mělnické Áčko za posledních 11 sezón zažilo, držel dlouho naděje týmu vynikající Chábera, na druhé straně kluziště čaroval další bývalý extraligový gólman M.Hanuljak.

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: HC Junior Mělník - HC Hvězda Praha 4:2