Muži: SK Černošice - HC Junior Mělník 1:5

03.12.2017 | Viktor Šebík

Černošická zabíjačka se vydařila a Mělník si odvezl pěknou výslužku v podobě tří bodů

13. kolo | Sobota 02.12.2017, 16:30

Černošice - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 14. Loskot (Veselý, Šalamoun) - 9. Příhoda (Kratochvíl), 17. Novotný, 49. Litera (Drábek), 50. T.Havel (Šubrt, Příhoda), 59. Příhoda (Šubrt)

Vyloučení: 3-4 Využití: 0-1 V oslabení: 0-0

Rozhodčí: Ibl - Vlasjuk, Havel

Diváci: 432

Černošice: Frolík (Netopil) - Němeček, Kratochvíl, Ureš, Sem, Staněk, Vladyka, Formánek, Hofmeister, Jobek, Veselý, Šalamoun, Loskot, Pulkrab, Mráz, Krudenc

HC Junior Mělník: Vokurka (Fiala) - Prejza, Drábek, Chvátal, Novák, Kotek, Kubica, Cafourek, Krejsa, T.Havel, D.Havel, Příhoda, Šubrt, Fedymycz, Litera, Šícha, Vernek, Kratochvíl, Novotný

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1