Muži: HK Králův Dvůr - HC Junior Mělník 4:3

Z Berouna Áčko tentokrát žádné body neveze

2. kolo | Sobota 18.09.2021, 17:00

HK Králův Dvůr - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 6. Mahel (Petrus, Kulich), 10. Klimeš, 35. Hamada (Voháňka, Pánek), 39. Pánek - 6. Šípek (Vernek), 12. Vernek (Šípek), 57. Vernek (Novotný, Šubrt)

Vyloučení: 6-4, Využití: 0-1, V oslabení: 1-0

Rozhodčí: Hruška - Kálal, Pokorný

Diváci: 35

HK Králův Dvůr: Černý (Krejčí) - Voháňka, Slabý, Klimeš, Žáček, Kulich, Veselý - Březina, Tuček, Pánek, Hamada, Petrus, Miška, Mahel, Brém, Piovarči, Šnaidauf, Gebhart, Mikáska

HC Junior Mělník: Šrámek (Šimáček) - Nesládek, Prejza, Cicvárek, Kapoun - Šípek, Stinka, Šnajdr, Šubrt, Novotný, Richtr, Havel, Vernek, Litera, Šícha

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1