Mladší žáci: HK Čáslav - HC Junior Mělník 3:6

22.09.2021 | Lukáš Semelka

Po dlouhé covidové pauze se konečně rozjely i soutěže mladších žáků, ve kterých má i Mělník své želízko v ohni.

3. kolo | Neděle 19.09.2021, 09:30

HK Čáslav - HC Junior Mělník

3:6

1:3, 0:1, 2:2

Branky a nahrávky: 3. Krejča, 14. Slavík (Vraná), 19. Slavík, 30. Slavík, 45. Vraná, 49. Vraná

Vyloučení: 1-2, Využití: 0-0, V oslabení: 0-0

HK Čáslav: Lokajíček - Zahradníková, Černovský, Koždoň, Raisner, Vondra, Kočí, Meszároš, Grád, Škramovský, Dvořáková, Růžička, Grádová, Šorf

HC Junior Mělník: Semelka O. - Novák, Mařík, Kalina, Drunecký, Vraný, Strůna, Roubíček, Ubry, Zima, Pátra, Semelka K., Zimová, Vraná, Corna, Douděra, Krejča, Slavík

Po dvou neúspěšných domácích zápasech s Jabloncem (3:9) a Vlašimí (3:4) zajížděli mělničtí žáci ve třetím kole na led Čáslavi, kde šli stejně jako v obou předchozích utkáních do vedení. Tentokrát se však podařilo vedení v první třetině navýšit až na "bezpečných" 3:1 z pohledu Mělníka.

Od druhé třetiny se hrál vyrovnanější hokej se šancemi na obou stranách, avšak ze vstřelené branky se radovali pouze Mělničtí.

Ve třetí třetině jsme dalšími dvěma góly odskočili na 6:1 a Čáslav v 56. a 58. minutě korigovala výsledek dvěma rychlými protiútoky na konečných 6:3.

V sobotu 25.9. pokračuje KLMŽ svým čtvrtým kolem, kdy přivítáme od 11:15 na domácím ledě HC LEV Benešov "B".

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.