Mladší žáci: HC Junior Mělník - HC LEV Benešov B 5:4

25.09.2021 | Lukáš Semelka

Dobře rozehrané utkání mělničtí žáci opět málem ztratili.

4. kolo | Sobota 25.09.2021, 11:15

HC Junior Mělník - HC LEV Benešov B

Branky a nahrávky: 12. Slavík, 26. Zimová, 41. Zimová, 50. Slavík, 55. Novák

Vyloučení: 0-5, Využití: 0-0, V oslabení: 0-1

HC Junior Mělník: Chábera (Semelka O.) - Novák, Mařík, Kalina, Drunecký, Strůna, Roubíček, Ubry, Zima, Pátra, Semelka K., Zimová, Corna, Douděra, Krejča, Slavík

HC LEV Benešov B: Kříva - Čermák, Zoubek, Žáková, Kuracina, Dvořák, Varhaník, Vaněk, Karas, Kotek, Novák, Žížala, Vilímek, Macháček, Sudlík

Stejně jako v předchozích zápasech šli do vedení opět první hráči Mělníka. Skóre postupně narostlo díky brankám Matěje Slavíka a Katky Zimové až na 4:1. To se psala 50. minuta. Nutno podotknout, že se hrálo opět vyrovnané utkání a v mnoha těžkých závarech týmu notně pomohl gólman Jan Chábera.

Soupeř se ale ani za stavu 4:1 nechtěl vzdát, domácí začali zmatkovat a skóre se postupně srovnávalo. 55.minuta a stav utkání 4:4. Naštěstí ihned po rozehrávce následoval útok na branku Benešova. Z křídla nastřelený puk benešovský gólman pouze vyrazil před Filipa Nováka, který jej doklepl do sítě a Mělník vedl 5:4.

Do konce utkání se již skóre neměnilo a mělničtí mladší žáci se tak mohli radovat z druhé výhry v sezóně.

V úterý 28.9. sehrají žáci své další utkání na ledě HC Smíchov 1913 "B". Na domácím ledě se představí v sobotu 2.10. od 11:00 proti HC Rakovník "B".

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1