PÁTEK 29.10.2021 od 12:30 do 14:00
SOBOTA 30.10.2021 od 9:00 do 10:30 a od 13:30 do 15:00

Mladší žáci: HC Junior Mělník - HC Rakovník B 1:5

02.10.2021 | Lukáš Semelka

Do poloviny zápasu drželi žáci s favorizovaným Rakovníkem krok. Pak soupeř udeřil.

6. kolo | Sobota 02.10.2021, 11:00

HC Junior Mělník - HC Rakovník B

1:5

1:0, 0:4, 0:1

Branky a nahrávky: 16. Zima

Vyloučení: 3-3, Využití: 0-0, V oslabení: 0-0

HC Junior Mělník: Chábera (od 41.minuty Semelka O.) - Novák, Mařík, Drunecký, Strůna, Roubíček, Ubry, Zima, Semelka K., Zimová, Vraná, Corna, Douděra, Krejča, Slavík, Pátra

HC Rakovník B: Dobrý (Šimon) - Janda, Šimek, Procházka, Lauber, Šneberger, Toncar, Čerňák, Spěváček, Kahánek, Kýna, Hošek, Horna, Mrázek

Od první minuty hosté z Rakovníka dle předpokladů ukazovali, kdo bude v zápase hokejovějším týmem. Ve svých předchozích pěti utkáních nastříleli Rakovničtí úctyhodných 66 branek do sítě soupeřů. Mělničtí žáci se však svého soupeře nikterak nezalekli a dokázali s ním alespoň v obranné fázi držet krok, jelikož okének do útoku se mnoho neotvíralo. V 16. minutě ale využil chybného střídání hostů Alex Zima, který se řítil zcela sám na brankáře Dobrého a svůj nájezd proměnil.

Do druhé třetiny se šlo za stavu 1:0 pro Mělník, ale obraz hry se mnoho neměnil. Mělničtí se snažili tříštit útočné akce Rakovníka a v brance je držel výbornými zákroky brankář Chábera. Ve 33. minutě udeřili brankou Jana Spěváčka hosté a bylo vyrovnáno. Koncentrace domácích v těchto minutách trochu polevila, čehož hosté využili mezi 36. a 39. minutou ke vstřelení dalších 3 branek.

Ve třetí třetině dostal příležitost v brance Mělníka Ondřej Semelka, který hned na úvod úspěšně řešil brejkovou situaci dva na nikoho. Ve 43.minutě po závaru před vlastní brankou musel ale i on lovit puk ze sítě. Ve zbytku zápasu již žádné další branky nepadly a do šaten se odjíždělo po výsledku 1:5 pro Rakovník. Toto bojovné utkání nabídlo pro naše borce další cenné zkušenosti, hlavně v obranné práci.

Další utkání sehrají žáci v říčanské Merkur Aréně v sobotu 9.10. od 12:30.