Mladší žáci: HC Merkur Říčany B - HC Junior Mělník 3:0

09.10.2021 | Lukáš Semelka

Z Říčan odjeli žáci bez bodu i bez vstřelené branky.

7. kolo | Sobota 09.10.2021

HC Merkur Říčany B - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky:

Vyloučení: 3-1, Využití: 0-0, V oslabení: 0-0

HC Merkur Říčany B: Svoboda - Šimůnek, Mecera, Skoumal, Jelínek, Havelka, Purma, Brabenec, Melnikov, Hybš, Zaal, Čurilla

HC Junior Mělník: Semelka O. - Novák, Mařík, Drunecký, Strůna, Roubíček, Vraný, Zima, Semelka K., Zimová, Vraná, Corna, Douděra, Krejča, Slavík, Pátra

Rychlé utkání od začátku ovládli důraznější domácí, kteří dokázali v každé třetině jednou skórovat. I přes snahu se mělnickým žákům nepodařilo utkání brankově korigovat a z říčanského ledu odjeli pokořeni.

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1