Mladší žáci: HC Junior Mělník - HC Česká Lípa B 3:4

16.10.2021 | Lukáš Semelka

Dva body za výhru bere soupeř z České Lípy.

8. kolo | Sobota 16.10.2021, 09:00

HC Junior Mělník - HC Česká Lípa B

Branky a nahrávky: 19. Vraný, 35. Slavík (Zimová), 49. Strůna (Krejča) - 13. Starý (Lukavec), 14. Komžík, 28. Komžík, 56. Komžík

Vyloučení: 1-1, Využití: 1-0, V oslabení: 0-0

HC Junior Mělník: Semelka O. - Roubíček, Semelka K., Krejča, Vraný, Mařík, Drunecký - Zimová, Slavík, Vraná, Ubry, Kalina, Strůna, Douděra, Pátra, Corna

HC Česká Lípa B: Skopec (Šimůnek) - Adam, Lukavec, Tvrdík, Pechek, Maslen, Patera, Kintr, Starý, Horký, Kubelka, Vondrášek, Komžík, Tichý

Hokejovější a dravější hosté z České Lípy na ledě dominovali. Domácím se od začátku nedařila kombinace a v utkání vždy pouze dotahovali náskok soupeře. Šanci na zisk bodu dal ve třetí třetině mělnickým barvám Tomáš Strůna vyrovnáním na 3:3 ve 49. minutě. V 56. minutě ale pečetil výhru hostů samostatnou akcí Komžík.

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1