Mladší žáci: HC Rytíři Vlašim B - HC Junior Mělník 4:5

30.10.2021 | Lukáš Semelka

Cenné vítězství vezou žáci z Vlašimi.

11. kolo | Sobota 30.10.2021, 08:30

HC Rytíři Vlašim B - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 14. Fris, 19. Blahož (Šrejma), 44. Ptáček (Kuklík, Fris), 58. Blahož (Šrejma) – 4. Novák, 37. Vraná (Zimová), 41. Zima (Strůna, Slavík), 52. Zimová (Novák), 56. Slavík

Vyloučení: 3-4, Využití: 0-0, V oslabení: 0-0

HC Rytíři Vlašim B: Hromas - Páv, Ptáček, Sosnovec, Kůžel, Fris, Kuklík, Blahož, Ludvík, Kulha, Český, Filip, Šrejma

HC Junior Mělník: Semelka O. - Vraný, Semelka K., Krejča, Roubíček, Mařík, Drunecký, Zimová, Slavík, Vraná, Zima, Novák, Ubry, Strůna, Douděra, Corna, Pátra

Do vedení šli rychle Mělničtí zásluhou branky Filipa Nováka ze čtvrté minuty utkání. Domácí však stihli v první třetině otočit brankami Frise a Blahože na 2:1 a za tohoto stavu se nastupovalo do druhé třetiny.

Ta se vyvedla lépe mělnickým barvám, když ve 37. minutě srovnávala skóre na 2:2 Bára Vraná po přihrávce Katky Zimové.

Třetí třetina tedy začala za vyrovnaného stavu a oba týmy chtěly strhnout vítězství na svou stranu. Mělničtí byli hladovější po vítězství, což naznačila branka Alexe Zimy z 41.minuty na 2:3. Domácí však stačili za necelé tři minuty odpovědět brankou Ptáčka a bylo opět srovnáno, 3:3. Definitivní zlom nastal v 52.minutě, kdy díky Katce Zimové Mělník opět vedl 3:4 a v 56. minutě vedení navýšil po důrazu před brankou Matěj Slavík na 3:5. V posledních minutách se však Mělník bránil náporu domácích. V 58. minutě snížil Blahož na 4:5 a domácí v poslední minutě sáhli ke hře bez brankáře. Mělničtí se však dokázali přesile ubránit a z Vlašimi si odváží ubojované vítězství.

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1