Nejbližší termíny VEŘEJNÉHO BRUSLENÍ na ZS Mělník: SOBOTA 27.11.2021 od 14:00 do 15:30,

2:1, 0:1, 2:3

Branky a nahrávky: 14. Fris, 19. Blahož (Šrejma), 44. Ptáček (Kuklík, Fris), 58. Blahož (Šrejma) – 4. Novák, 37. Vraná (Zimová), 41. Zima (Strůna, Slavík), 52. Zimová (Novák), 56. Slavík

Vyloučení: 3-4, Využití: 0-0, V oslabení: 0-0

HC Rytíři Vlašim B: Hromas - Páv, Ptáček, Sosnovec, Kůžel, Fris, Kuklík, Blahož, Ludvík, Kulha, Český, Filip, Šrejma

HC Junior Mělník: Semelka O. - Vraný, Semelka K., Krejča, Roubíček, Mařík, Drunecký, Zimová, Slavík, Vraná, Zima, Novák, Ubry, Strůna, Douděra, Corna, Pátra

Do vedení šli rychle Mělničtí zásluhou branky Filipa Nováka ze čtvrté minuty utkání. Domácí však stihli v první třetině otočit brankami Frise a Blahože na 2:1 a za tohoto stavu se nastupovalo do druhé třetiny.

Ta se vyvedla lépe mělnickým barvám, když ve 37. minutě srovnávala skóre na 2:2 Bára Vraná po přihrávce Katky Zimové.

Třetí třetina tedy začala za vyrovnaného stavu a oba týmy chtěly strhnout vítězství na svou stranu. Mělničtí byli hladovější po vítězství, což naznačila branka Alexe Zimy z 41.minuty na 2:3. Domácí však stačili za necelé tři minuty odpovědět brankou Ptáčka a bylo opět srovnáno, 3:3. Definitivní zlom nastal v 52.minutě, kdy díky Katce Zimové Mělník opět vedl 3:4 a v 56. minutě vedení navýšil po důrazu před brankou Matěj Slavík na 3:5. V posledních minutách se však Mělník bránil náporu domácích. V 58. minutě snížil Blahož na 4:5 a domácí v poslední minutě sáhli ke hře bez brankáře. Mělničtí se však dokázali přesile ubránit a z Vlašimi si odváží ubojované vítězství.