Mladší žáci: HC Česká Lípa B - HC Junior Mělník 5:2

Další zápas bez bodu, tentokrát v České Lípě

17. kolo | Sobota 04.12.2021

HC Česká Lípa B - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 8. Komžík (Štěpánek), 32. Čermák (Procházka), 39. Kintr (Tvrdík), 53. Adam (Procházka), 53. Rejnart – 36. Vraná (Strůna), 50. Strůna (Zima)

Vyloučení: 2-1, Využití: 1-0, V oslabení: 0-0

HC Česká Lípa B: A. Smetana, (od 31.minuty J. Šimůnek) — O. Procházka, V. Rejnart, T. Komžík, Š. Čermák, A. Kintr, P. Adam, R. Tvrdík, S. Štěpánek, J. Vondrášek, J. Rejman, A. Novák, T. Lukavec, J. Maslen, J. Šafařík, P. Němec

HC Junior Mělník: O. Semelka — T. Strůna, B. Vraná, A. Zima, K. Semelka, K. Zimová, V. Krejča, D. Corna, P. Pátra, S. Ubry, F. Novák, T. Mařík, J. Kalina, A. Vraný, J. Roubíček

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1