Mladší žáci: HC Junior Mělník - HC Nymburský Lev 2:4

12.12.2021 | Lukáš Semelka

Favorit z Nymburka bodově nezaváhal, neměl to ale jednoduché.

18. kolo | Neděle 12.12.2021, 10:15

HC Junior Mělník - Nymburk

Branky a nahrávky: 14. Vraná (Roubíček), 26. Roubíček (Krejča) – 2. Betka, 33. Skořepa, 44. Štajner (Skořepa, Tesařík), 45. Štajner (Skořepa)

Vyloučení: 7-4, Využití: 0-2, V oslabení: 0-0

HC Junior Mělník: V. Votava (O. Semelka) — J. Roubíček, B. Vraná, V. Krejča, K. Semelka, D. Corna, P. Pátra, K. Zimová, S. Ubry, T. Mařík, F. Novák, D. Jerman, A. Vraný, T. Strůna, A. Zima

Nymburk: M. Náhoda — O. Betka, J. Tesařík, F. Kořínek, D. Novák — D. Skořepa, F. Štajner, A. Veselý, I. Malayev, L. Lambert, J. Jech, Š. Vávra, M. Jurča, R. Herčík, V. Knespl

Fotografie poskytl Jiří Bezucha

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1