Mladší žáci: HC Junior Mělník - HC LEV Benešov B 3:3

17.01.2022 | Lukáš Semelka

Slabá mělnická půlminuta ze začátku utkání vyšvihla Benešov do tříbrankového vedení. Mělničtí přidali na tempu a stav utkání ve druhé třetině dorovnali. Překlopit vítězství na svou stranu se však ani jednomu týmu nepodařilo a utkání skončilo remízou 3:3.

22. kolo | Sobota 15.01.2022

HC Junior Mělník - HC LEV Benešov B

Branky a nahrávky: 13. Pátra (Strůna), 29. Vraný, 38. Vraný – 5. Smolka (Kotek, Čermák), 5. Sudlík, 6. Macháček

Vyloučení: 5:6, Využití: 0-0, V oslabení: 0-1

HC Junior Mělník: O. Semelka — A. Vraný, P. Pátra, T. Strůna, K. Zimová, K. Semelka, D. Corna, B. Vraná, M. Slavík, J. Roubíček, F. Novák, J. Kalina, V. Drunecký, S. Ubry

HC LEV Benešov B: V. Kříva — P. Smolka, E. Čermák, J. Dvořák, V. Fanta, D. Zoubek, E. Žáková, M. Kuracina — M. Sudlík, J. Macháček, K. Kotek, M. Žížala, L. Janota, L. Karas

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1