Mladší žáci: HC Junior Mělník - HC Rakovník B 0:8

09.02.2022 | Lukáš Semelka

Rakovník si s chutí zastřílel a jednoznačně zvítězil

24. kolo | Sobota 05.02.2022

HC Junior Mělník - HC Rakovník B

Branky a nahrávky: 9. Spěváček (Procházka), 15. Hošek, 19. Kýna, 22. Kýna (Froněk), 27. Janda (Spěváček), 33. Mrázek (Janda), 35. Lauber, 40. Čerňák (Hošek)

Vyloučení: 5:3, Využití: 0-0, V oslabení: 0-1

HC Junior Mělník: O. Semelka — F. Novák, T. Mařík, J. Kalina, V. Drunecký, T. Strůna, J. Roubíček, S. Ubry, A. Zima, P. Pátra, K. Semelka, K. Zimová, B. Vraná, D. Corna, T. Douděra, M. Slavík

HC Rakovník B: R. Dobrý (J. Šimon) — T. Janda, Š. Šimek, A. Procházka, T. Lauber — R. Horna, J. Čerňák, J. Spěváček, M. Kahánek, P. Froněk, J. Kýna, F. Hošek, M. Mrázek

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1