Mladší žáci: HC Merkur Říčany B - HC Junior Mělník 6:2

18.02.2022 | Lukáš Semelka

Mladší žáci podlehli Říčanům.

25. kolo | Sobota 12.02.2022, 10:45

HC Merkur Říčany B - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 3. Brabenec (Lintner), 7. Melnikov, 11. Dvořák (Kapoun), 18. Kapoun (Dvořák), 38. Dvořák (Kapoun), 59. Zaal (Melnikov) – 19. Slavík (Roubíček), 60. Kalina (Novák)

Vyloučení: 4:4, Využití: 0-0, V oslabení: 0-1

Diváci: 66

HC Merkur Říčany B: O. Svoboda — M. Mecera, T. Havelec, O. Hybš, A. Šimůnek, P. Gruber, J. Dvořák, J. Jelínek — A. Purma, A. Fišer, F. Brabenec, I. Melnikov, A. Rejman, A. Zaal, D. Kapoun, T. Lintner

HC Junior Mělník: O. Semelka — F. Novák, T. Mařík, V. Drunecký, A. Vraný, T. Strůna, J. Roubíček, A. Zima, J. Kalina, K. Semelka, K. Zimová, B. Vraná, D. Corna, T. Douděra, M. Slavík

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1