Mladší žáci: HC Junior Mělník - HC Česká Lípa B 2:9

22.02.2022 | Lukáš Semelka

Vysoká domácí prohra mladších žáků s Českou Lípou.

26. kolo | Sobota 19.02.2022

HC Junior Mělník - HC Česká Lípa B

(0:2, 1:2, 1:5)

Branky a nahrávky: 38. Slavík (Krejča), 48. Vraný (Slavík) – 8. Vondrášek, 11. Patera (Maslen), 24. Procházka (Vondrášek), 38. Kubelka, 43. Adam (Rejman), 51. Procházka (Kubelka), 54. Kubelka, 57. Adam (Kubelka), 60. Adam (Němec)

Vyloučení: 4:6, Využití: 2-0, V oslabení: 0-0

Diváci: 30

HC Junior Mělník: O. Semelka — F. Novák, T. Mařík, J. Kalina, V. Drunecký, A. Vraný, T. Strůna, J. Roubíček, A. Zima, K. Semelka, K. Zimová, B. Vraná, D. Corna, T. Douděra, V. Krejča, M. Slavík

HC Česká Lípa B: L. Skopec (A. Smetana) — P. Adam, V. Synek, J. Šafařík, J. Maslen, J. Patera, A. Kintr, T. Lukavec, P. Němec, O. Procházka, R. Horký, S. Gavlik, D. Kubelka, J. Rejman, J. Vondrášek, M. Tichý

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1