KLM: HC Junior Mělník - HK Čáslav 7:0

02.03.2022 | Viktor Šebík

První čtvrtfinále vyznělo jasně pro domácí Mělník. T.Havel se blýskl pěti kanadskými body (čistý hattrick a dvě nahrávky).

ČF1 | Středa 02.03.2022, 19:00

HC Junior Mělník - HK Čáslav

Branky a nahrávky: 14. Nesládek (Šípek), 15. Havel Cafourek, Šubrt), 20. Havel (Kapoun, Macek), 23. Havel (Kapoun), 35. Šubrt (Havel), 56. Štrombach (Chvátal), 58. Šubrt (Havel)

Vyloučení: 4-10, navíc Vernek (Mělník) TH za ZHK, Janata (Čáslav) 10 min. za NESP a za faul Murase (Čáslav) bylo nažízeno T.S. (neproměněno) Využití: 2-0, V oslabení: 0-0

Rozhodčí: Hrčka - Vlasjuk, Doskočil

Diváci: 470

HC Junior Mělník: Chábera (Šimáček) - Cicvárek, Prejza, Krejsa, Chvátal, Nesládek, Cafourek, Kapoun - Macek, Stinka, Štrombach, Šípek, Šubrt, Litera, Richtr, Novotný, Vernek, Havel, Šícha

HK Čáslav: Novák (od 34:14 M.Svoboda) - Šlejtr, Bílek, Janata, L.Svoboda, Krpata, Borovanský, Sladký, Vlach, Rytnauer, Muras, Pipek, Ježek, Blažek, Navrátil, Grauer, Barbora

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1