KLM: HK Čáslav - HC Junior Mělník - 5:4 po prodloužení

ČF2 | Sobota 05.03.2022, 17:00

HK Čáslav - HC Junior Mělník

5:4 pp

3:1, 0:3, 1:0 - 1:0

Branky a nahrávky: 1. Ježek (Blažek), 5. Ježek (Šlejtr, Borovanský), 14. Borovanský, 60. Krpata, 64, Borovanský - 11. Macek (Cafourek, Havel), 26. Havel (Šubrt, Kapoun), 36. Šubrt, 38. Cicvárek

Vyloučení: 7-6, Využití: 0-1, V oslabení: 0-0

Diváci: 300

Rozhodčí: Kubeš - Hnilička, Marvan

HK Čáslav: Novák (M.Svoboda) - Šlejtr, Bílek, Janata, L.Svoboda, Krpata, Borovanský, Sladký, Vlach, Rytnauer, Muras, Pipek, Ježek, Blažek, Navrátil, Grauer, Barbora

HC Junior Mělník: Chábera (Šimáček) - Cicvárek, Prejza, Krejsa, Nesládek, Chvátal, Cafourek, Kapoun - Havel, Šubrt, Macek, Novotný, Stinka, Šípek, Litera, Šícha, Richtr, Lenc

Domácí šli brzo do dvoubrankového vedení, Macek sice snížil na 2:1, ale Čáslav ještě v první třetině opět odskočila na rozdíl dvou branek. Druhá třetina byla pro Mělník lepší, po brankách Havla, Šubrta a Cicvárka svítilo na časomíře průběžné skóre 3:4 a Mělník byl blízko semifinále. Toto skóre vydrželo až do začátku 60.minuty, kdy si slabší chvilku vybral J.Chábera a dovolil domácímu týmu srovnat na 4:4. Na začátku prodloužení měl velkou šanci Havel, jeho téměř jistý gól ale zastavila louže za čáslavskou brankou. Nakonec se domácí dočkali v 64. minutě dalšího šťastného gólu a vynutili si třetí zápas. Rozhodne se tedy v neděli na Mělníku.

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.