15. kolo | Sobota 16.02.2013, 11:15

HC Berounští Medvědi - HC Junior Mělník

B: 14.Šíma (Klubal), 15.Šícha (Růžek), 19.Šícha

HC Berounští Medvědi: L.Javůrek (Sklenář) - Fiala, Bartoš, Brotánek, Kratochvíl, Jungmann, Valeš, Dejdar, Rynda, Suk, Skoupý, Chrenka, M.Javůrek

HC Junior Mělník: Bradáček (P.Houserek) - S.Houserek, Klubal, Daňo, Šíma, Konečný, Šícha, D.Veselý, N.Veselý, Růžek, Datel, Dohnal

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1