23. kolo | Pátek 27.02.2015, 16:45

HC Junior Mělník - PZ Kladno

HC Junior Mělník: Štěpánek (Srp) - Daňo, Koudelka, Klučina, Várady, Štrombach, N.Veselý, Ibl, Apatsidis, Mertová, Stanislav, bradáček, Končel, Havelka

PZ Kladno: Janda (Pulec) - Borkovec, Kočí, Selichar, Selicharová, Darsa. Miška, Vencl, Havel, Brejcha, Kraus, Brabec, dobrovolný, Čermák, Šiška

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1