9. kolo | Sobota 10.01.2015, 09:00

SK Sršni Kutná Hora - HC Junior Mělník

B: 19. Šimon, 29. Šimon, 42. Šimon, 44. Šimon (Kut), 44. Halman (Odstrčil, Šimon)

SK Sršni Kutná Hora: Koleček (Platonov) - Brichová, Knížek, Komárek, Janata, Šváb, Kašpar, Hrubý, Balvín, Hamsa, Veit, Čížek, Franc, Šetina, Janek, Matějka

HC Junior Mělník: L.Neumann - Šimon, Kut, Halman, Cinner, Minařík, Kupčo, Halbich, Suchánek, Odstrčil, K.Neumann, Klučkovič

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1