10. kolo | Sobota 17.01.2015, 13:15

HC Junior Mělník - TJ SC Kolín

B: 34. Šimon (Fišer), 37. Štajnc (Suchánek)

HC Junior Mělník: L.Neumann - Šimon, Halman, Kut, Suchánek, Cinner, Minařík, Odstrčil, Klučkovič, K.Neumann, Pomekáč, Štajnc, Kupčo, Fišer, Horák

TJ SC Kolín: Mrázek - Hora, Terč, Švanda, Mráz, Lebeda, Veselý, Vyvial, Burda, Pilný, Pudlo, Hasil, Kopec, Zelenka

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1