11. kolo | Sobota 24.01.2015, 10:30

HC Benátky nad Jizerou - HC Junior Mělník

B: 3.Šimon, 15. Šimon (Minařík)

HC Benátky nad Jizerou: Moravec - Fučík, Kuna, Fišer, Čermák, Treml, Goc, Čečetka, Jarina, Nehasil, Poledne, Bohdal, Salač, Daněk, Poustecký, Zbejval, Zajíček

HC Junior Mělník: Kovář - Šimon, Halman, Kut, Suchánek, K.Neumann, Minařík, Klučkovič, Odstrčil, Cinner, Halbich

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1