3. kolo | Neděle 20.09.2015, 12:15

HC Kobra Praha - HC Junior Mělník

B: 5. Šícha (Štryncl), 10. Štrombach (Růžek), 14. Šebík (Ryba), 36. Daňo (Svoboda, Koudelka)

HC Kobra Praha: Janura (Černý) - Svoboda, Horníček, Bartoň, Poustecký, Král, Rajilič, Jindrák, Bechný, Sotona, Jošt

HC Junior Mělník: Urban (Baranov) - Bajer, Daňo, Klubal, Klučina, Koudelka, Mertová, Růžek, Ryba, Svoboda, Šebík, Šícha, Šnajdr, Štrombach, Štryncl, Várady

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1