18. kolo | Pondělí 21.12.2015, 15:45

HC Junior Mělník - HC Kobra Praha

B: 19. Šebík (Mertová), 32. Bajer (Mertová), 38. Štrombach (Růžek), 45. Štrombach (Růžek)

HC Junior Mělník: P.Houserek (Porubský) - Bajer, Klubal, Klučina, Kotek, Mertová, Růžek, Ryba, Svoboda, Šebík, Šícha, Štrombach, Štryncl, Várady

HC Kobra Praha: Janura (Černý) - Chlupáček, Horníček, Bartoň, Cichoň, Král, Jindrák, Bechný, Sotona, Sekula, Jošt, Rajilič, Kudryavcev, Poustecký

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1