23. kolo | Pátek 29.01.2016, 11:00

HC Junior Mělník - Hvězda Praha

B: 12. Ryba (Mertová), 20. Klubal (Štryncl), 36. Štryncl (Klubal)

HC Junior Mělník: P.Houserek (Štěpánek) - Bajer, Klubal, Klučina, Kotek, Mertová, Růžek, Ryba, Šebík, Šícha, Štrombach, Štryncl

Hvězda Praha: D.Náhončík (Hoger) - Racek, Kalný, Adam, Zíma, Koštoval, S.Náhončík, Andruščenko, M.Kubas, L.Kubas, Hošťálek

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1