27. kolo | Neděle 28.02.2016, 11:15

HC Junior Mělník - HC Letci Letňany

B: 16. Koudelka (Mertová), 32. Štrombach (Šícha), 46. Šebík (Koudelka)

HC Junior Mělník: Štěpánek (P.Houserek) - Bajer, Klubal, Koudelka, Mertová, Růžek, Ryba, Svoboda, Šebík, Šícha, Štrombach, Štryncl

HC Letci Letňany: Malant, Bucek, Straka, Broš, Tůma, Vojta, Čech, Barratt, Dobrov, Václavík, Vlasák, Pinkas, Horáková

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1