29. kolo | Neděle 13.03.2016, 11:15

HC Junior Mělník - Nymburk

B: 2. Štryncl, 3. Růžek (Štrombach), 43. Koudelka, 55: Štrombach, 58. Klučina (Štrombach)

HC Junior Mělník: P.Houserek (od 29:27 Štěpánek) - Bajer, Klubal, Klučina, Koudelka, Mertová, Růžek, Ryba, Svoboda, Šebík, Šícha, Štryncl, Várady, Štrombach

Nymburk: Pánek - Kuzďas, Štejma, Šimko, Mašín, Duška, Toman, Horák, Bandy, Balák, Červeňák, Koukal, Dědek

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1