30. kolo | Neděle 14.02.2016, 15:00

TJ SC Kolín - HC Junior Mělník

B: 6. Štrombach, 24. Štrombach (Růžek), 26. Štryncl, 34. Růžek (Šícha), 35. Štrombach, 42. Ryba (Štryncl)

TJ SC Kolín: Bak (Červinka) - Sýkora, Svoboda, Häusler, Kubeš, Matuška, Matoušů, Jiráček, Kopecký, Koubek, Lederer, Vondrášek

HC Junior Mělník: P.Houserek - Bajer, Klubal, Klučina, Kotek, Koudelka, Mertová, Růžek, Ryba, Svoboda, Šebík, Šícha, Šíma, Štrombach, Štryncl, Várady

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1