Mělník slaví hokejem – Město Mělník slaví 750 let. Buď u toho s námi!

Srdečně zveme na sportovně kulturní akci „Mělník slaví hokejem“, kterou připravil hokejový klub HC Junior Mělník za podpory města Mělníka a dalších partnerů k oslavě 750 let města Mělníka.

V sobotu 7. září 2024 se odehraje hokejový zápas mělnických legend VTJ Mělník proti hokejovému týmu města Mělník. Program, kterým nás provede Vojta Urban, se bude odehrávat kolem zimního stadionu až do večerních hodin, a těšit se můžete na:

• 15:00 – Olga Lounová
  • 16:30 – Skupina Like-it
  • 18:00 – Hokejový zápas VTJ Mělník x město Mělník
  • 20:00 – Skupina Trativod
  • 20:30 – Skupina Claymore

V průběhu utkání bude souběžně pokračovat ve venkovních prostorech doprovodný program, připraveny budou i stánky s občerstvením.
Přijďte podpořit mělnické hokejisty nebo si jen poslechnout hudbu a posedět s přáteli.

Oficiální událost na facebooku najdete zde: Událost: Mělník slaví hokejem

Vstup je samozřejmě zdarma!
Budeme se těšit.

VTJ Mělník (Vojenská tělovýchovná jednota Mělník) byl český vojenský hokejový klub, založený v 60. letech 20. stol., ale teprve od r. 1977 hrával v Mělníku (dříve Kralupy nebo Neratovice), kdy byl zde otevřen první zimní stadion. VTJ hrávalo druhou ligu až do r. 1995 (prodáno Litoměřicím), poté dva roky Středočeský krajský přebor. Činnost klubu byla ukončena v roce 1997.